Kde všude nás najdeš?

Naše lokální skupiny najdeš
po celé republice!

PRAHA

Pražská lokální skupina Fridays for Future je odnož hnutí, která se schází pravidelně jednou týdně. Pracuje na projektech, které reagují na lokální situace v Praze, ale i na globální témata klimatické krize. A občas třeba organizuje výstavu nebo swap oblečení.
Schází se každé pondělí v 17.00. Kde se uskuteční další schůzka se dozvíte na našem instagramu @fff_praha.

Lokální skupina v Brně se skládá ze studentstva, které se aktivně snaží poukazovat a řešit lokální ekologické problémy. Díky podpoře celostátních akcí a projektů je brněnská lokální skupina nedílnou součástí Fridays for Future.

Ostravská lokální skupina se věnuje rozšiřování povědomí o klimatické krizi skrz různé kulturní a vzdělávácí akce jako jsou například swap, přednáškové dny, interaktivní akce a spoustu dalšího. Zároven se občas zapojují do celostátních kampaní jako jsou například Zastavme Špinavé Prachy. Nescházíme se v pravidelném intervalu ale o zapojení se nebo o blížících se schůzkách se můžeš dozvědět na našem instagramu (@f4f_moravskoslezsko) nebo na facebooku (MSK-Fridays For Future).

Chybí zde tvé město?

I ty to můžeš změnit!

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.